נא להמתין...
הצד שלו

מדיניות פרטיות: במהלך השימוש בשירותים, הסופר עשוי לשמור מידע אישי ומזהה על אודותייך. לכן, חשוב שתקרא מדיניות פרטיות זו ותבין מהם השימושים שנעשים במידע.

  1. מהו המידע הפרטי שנשמר? הסופר ישמור עלייך כל מידע מזהה אשר יסופק ישירות על ידך, לרבות שמך, כתובתך, פרטי הקשר שלך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת הIP ממנה גלשת, וכדומה. הסופר עוד עשוי לאחסן עוגיה ('Cookie') על המחשב שלך כדי לאמת את זהותך. פרטי התשלום שלך המועברים יעשו באמצעות שירות PayPal ולא יאגרו אצל הסופר.

  2. מהו המידע הלא פרטי שנשמר? הסופר עשוי לשמור מידע לא-מזהה, שאינו אישי, לרבות סוג הדפדפן שלך, הדפים שהפנו אותך לאתר, השימושים שעשית בשירות, הדפים שצפית בהם ועוד.

  3. למי יש גישה למידע זה? למידע השמור על אודותייך יש גישה לסופר, וכן לצדדים שלישיים אשר מספקים לו שירותים כגון חברת פיתוח האתרים והאחסון, וכן לאנשים העובדים עבורו.

  4. כיצד המידע מעובד? המידע על אודותייך מעובד במספר דרכים: מידע מזהה משמש את הסופר כדי לאמת את זהותך, לבצע עסקאות, לצור עמך קשר (כולל באצעות דיוורים עתיים), לתת לך שירות יותר טוב ולאכוף את תנאי השימוש האלה. כמו כן, מידע לא מזהה אישית ישמש את הסופר כדי לשפר את השירות ולהציג פרסומות.

  5. מהם שירותי צד ג' להם גישה למידע? באתר פועלים מספר שירותי צד ג' אשר פועלים על מנת לספק לך גישה טובה יותר, פרסומות, שיתוף של מידע ברשתות חברתיות ועוד. עלייך לבחון את מדיניות הפרטיות של כל אחד משירותי צד ג' אלה בנפרד מתנאי שימוש אלה. בין היתר, שירותי הצד השלישי כוללים את Google Analytics וFacebook.

  6. דיוור עתי ויצירת קשר: אם תספק לסופר את פרטייך האישיים הנך מביע בזאת את הסכמתך המפורשת לאפשר לסופר לשלוח לך מסרים פרסומיים כהגדרתם בסעיף 30א לחוק התקשורת. הסופר לא יעביר את פרטייך לצדדים שלישיים אלא בהסכמתך.

  7. האם ניתן לעיין או למחוק את המידע? על מנת לעיין במידע האגור עלייך או למחקו, עלייך לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת his.side.book@gmail.com.